Uluslararası Orta Anadolu Sempozyumu

Sempozyumumuza “Endüstri 5.0, Yapay Zekâ ve Dijitalleşme” temasına uygun tüm bildiriler ile katılım sağlanabilir.

Sempozyumumuzda alt konu başlıkları bulunmamaktadır. Sempozyum teması olarak belirlenen “Endüstri 5.0, Yapay Zekâ ve Dijitalleşme” konuları ile alakalı tüm bildirilere açıktır.

Orta Anadolu Sempozyumunun ana temasını oluşturan “Endüstri 5.0, Yapay Zekâ ve Dijitalleşme” konuları ile alakalı yazılan tüm bildiriler sempozyum ilgili kurulları tarafından editöryal inceleme ve bilimsel incelemeden geçirilecektir.

Sempozyum, çevrimiçi sunumlara da yer verilecektir. Çalışmalarınızı Online Bildiri Sistemi üzerinden gönderirken sunum türünü seçerek sempozyuma yüz yüze ya da online olarak katılım gösterebilirsiniz.

Sempozyum, uluslararası bir katılımı desteklemekte ve akademik bir platform sağlamaktadır. Sempozyumda sunulan ve kabul edilen bildiriler doçentlik başvurularında kullanılabilir.

Uluslararası Orta Anadolu Sempozyumu’nda sunulan özet bildiriler ve tam metin bildiriler, elektronik olarak basılacak sempozyum kitabında yayınlanacaktır. Arzu eden yazarların tam metin bildirileri ve 1 Temmuz 2024 tarihine kadar tam metin yüklemesi yapılan özet bildiriler ilgili editöryal ve hakemlik süreçlerin işletilmesi kaydıyla yayın olanakları sayfasındaki akademik dergilerde yayın imkânı bulacaktır.

Önemli Bilgiler

Yüz Yüze ve Çevrimiçi Oturumlar

Sempozyum, çevrimiçi sunumlara da yer verilecektir. Bu sayede, dünyanın dört bir yanından uzmanlar ve araştırmacılar, sempozyuma katılmak ve sunumlarını çevrimiçi olarak yapmak için farklı coğrafyalardan erişim sağlayabileceklerdir.

Doçentlik Kriterleri

Sempozyum, uluslararası bir katılımı desteklemekte ve akademik bir platform sağlamaktadır. Sempozyumda sunulan ve kabul edilen bildiriler doçentlik başvurularında kullanılabilir.

İletişim

Adres:

Çapanoğlu mah. Cemil Çiçek cad. Atatürk Yolu 8. Km. Erdoğan Akdağ Doğu Kampüsü Rektörlük Binası
Merkez/Yozgat

  • Telefon: (0354) 242 10 80 / 1154
  • Email: uoras@bozok.edu.tr